Masz pytania? Skontaktuj się z nami: tel: (22) 780 99 33, email: minibus@minibus.com.pl

ROZKŁAD JAZDY

WYBIERZ LINIĘ:
WYBIERZ KIERUNEK:
WYBIERZ PRZYSTANEK:

Informacja dla pasażerów:
Wszystkie przystanki w liniach autobusowych minibus są na żądanie.

Informacje

  SERWIS / NAPRAWA

 

  

  

Facebook

Firma MINI BUS powstała w 1991 r. 

Założyli ją Andrzej Mosak i Tadeusz Pleskot. 
Początkowo firma posiadała jeden siedmioosobowy mikrobus marki Mercedes, którym obaj wspólnicy jeździli na zmianę na trasie osiedle Ługi – Otwock.

Pomysł na świadczenie usług komunikacyjnych okazał się strzałem w dziesiątkę. Zapotrzebowanie rosło, a firma rozwijała się
z każdym rokiem. Od 1994 r. autobusy MINI BUS zaczęły obsługiwać trasę Ługi – Falenica. Następnie powstała linia Ługi – Otwock – Warszawa Dworzec Wschodni, która w 1996 r. została przekształcona w linię Karczew – Ługi – Otwock – Warszawa Centrum. W tym samym roku w Karczewie przy ul. Westerplatte powstała baza autobusowa wraz z zapleczem technicznym.
Od 2001 r. firma jest spółką jawną o nazwie MINI BUS Komunikacja Prywatna Andrzej Mosak i Tadeusz Pleskot. 

Obecnie na linii Karczew – Ługi – Otwock – Warszawa Centralna MINI BUS oferuje 83 połączenia. Pierwszy autobus z Karczewa wyjeżdża o godz. 4.40, ostatni zjeżdża do zajezdni pięć minut po pierwszej.

Firma MINI BUS stara się świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie dbając o czystość, punktualność, nienaganny stan techniczny autobusów oraz rozpoznawalność przez Klientów – poprzez ujednolicanie barw oraz logo widoczne na każdym pojeździe. MINI BUS oferuje bilety miesięczne, szkolne oraz ulgi dla dzieci do 10 roku życia. Najbardziej potrzebujący wspierani są biletami bezpłatnymi.


Zapraszamy do korzystania z usług firmy MINI BUS!

Wszelkie prawa zastrzeżone. Mini Bus Komunikacja Prywatna, Andrzej Mosak i Tadeusz Pleskot S.J.
ul. Bema 2 b, 05-480 Karczew, tel. (22) 780 99 33.